VERSACE HOME
Тауар сипаттамасы
Алтын түсті «K» әрпі бар тікбұрышты фарфордан жасалған қалта науасы. Ыдыс жуғыш машинаға жарамды, ең көбі 250 рет жууға болады - Микротолқынды пешке жарамсызТауар сипаттамалары
- Жынысы:
- Үй және өмір салты
- Түрі:
- Аксессуарлар
- Санат:
- Бос қалта керек-жарақтары
- Маусым:
- Күз-қыс 2024/2025
- Түс:
- Ақ
- Өлшем түрі:
- Unica
- Құрамы:
- 100% фарфор
Ұқсас өнімдер
VERSACE HOME
Сіз қарадыңыз
ZIMMERMANN
Миди ZIMMERMANN 'Ascension'
895.49€
BALENCIAGA
Қол сөмкесі BALENCIAGA 'Le City Bag M'
2 252.87€
Иық сөмкесі FURLA 'Furla 1927'
311.07€
D'ORSAY
HOKA ONE ONE
Кроссовкалар HOKA ONE 'Hopara'
113.11€
HUNZA G
Жағажай киімдері HUNZA G 'Jean'
202.66€
CHURCH'S
Баулы аяқ киім CHURCH'S 'Consul'
892.63€
-10%
KENZO
Свитер, кардиган KENZO 'KENZO Boke Heart'
405.74€
365.17€
PESERICO
Шалбар PESERICO Twill pants
214.50€
VALENTINO GARAVANI
MAGLIANO
Шалбар MAGLIANO 'People'
622.13€
SACAI
Шалбар SACAI 'Sponge'
626.84€
SSSTEIN
TORY BURCH
-10%
KENZO
Свитер, кардиган KENZO 'Kenzo x Futura 2000'
200.82€
180.74€
COMME DES GARҪONS HOMME
-10%
PRADA
Пальто, тренчтер PRADA Check single-breasted coat
3 204.92€
2 884.43€
SELETTI
DOLCE & GABBANA
BRUNELLO CUCINELLI
MOTHER
Джинсы MOTHER 'The Dodger Ankle'
325.21€
Сұрақтар туындады ма?
ПН - ПТ с 09:00 по 18:00