PINKO
Тауар сипаттамасы
Қолтырауын бейнесі бар былғарыдан жасалған «Flat Horizontal» мини-сөмкесі, алдыңғы жағы металлдан жасалған «Love Birds» логотипі, үстіңгі жағына сыдырмасы бар, реттелетін және алынбалы иық бауы, мақта астары бар.Тауар сипаттамалары
- Жынысы:
- Әйел
- Түрі:
- Сөмкелер
- Санат:
- Көлденең сөмкелер
- Маусым:
- Күз-қыс 2025/2026
- Түс:
- Қара
- Жасалған жері:
- Қытай
- Өлшем түрі:
- Unica
- Құрамы:
- 100% ешкі терісі (Capra Hircus Hircus)
Ұқсас өнімдер
PINKO
PINKO
PINKO
PINKO
MM6 MAISON MARGIELA
PINKO
PINKO
PINKO
Иық сөмкесі PINKO 'Half Moon'
212.09€
PINKO
Сіз қарадыңыз
-10%
BRUNELLO CUCINELLI
Свитер, кардиган BRUNELLO CUCINELLI Cardigan Cashmere
775.00€
697.50€
STONE ISLAND JUNIOR
GINORI 1735
BRUNELLO CUCINELLI
-10%
BRUNELLO CUCINELLI
Свитер, кардиган BRUNELLO CUCINELLI Knit cuffs
1 677.05€
1 509.35€
-10%
BALLANTYNE
Свитер, кардиган BALLANTYNE Argyle sweater
631.56€
568.40€
-10%
BURBERRY
Пальто, тренчтер BURBERRY 'Kensington'
2 026.65€
1 823.99€
PINKO
Топ PINKO 'Mulinello'
164.96€
PALY
Қалпақ PALY 'P'
329.92€